InBáze, z.s.

Hledáme nového kolegu – kolegyni na pozici koordinátor/ka interkulturních pracovníků

26. července 2017 | Aktuality

Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o tématiku integrace na pozici:

„koordinátor interkulturních pracovníků, interkulturní pracovník“

do projektu „Komunitní centrum InBáze 2020“ spolufinancovaného v rámci ESF operační program Praha – pól růstu

V našem týmu rádi uvítáme někoho, kdo chodí, tak jako my, do práce rád, potřebuje v ní nacházet smysl, dokáže se rychle zorientovat a převzít zodpovědnost za svěřené úkoly.

Popis pozice:

  • přímá práce s klienty – poskytování základního sociálního poradenství, tlumočení a doprovod do veřejných institucí pro migranty žijící v hl. m. Praze (ambulantní a terénní forma);
  • vedení a metodická podpora týmu interkulturních pracovníků projektu (řízení porad, zajištění školení a supervize týmu, vytváření koncepce interkulturní práce projektu);
  • účast na komunitních akcích a programech InBáze (jednorázové volnočasové aktivity);
  • zpracování a vedení individuálních plánů klientů, monitoring a průběžná evaluace spolupráce s klienty, spolupráce s příslušnými institucemi, práce s interní elektronickou databází InBáze a databází ESF.

Součástí pracovní náplně je také podílení se na koncepční činnosti organizace (zejm. rozvoj týmu interkulturních pracovníků v rámci projektu KC InBáze 2020 a návazných projektů) a spolupráce s dalšími pracovními týmy organizace (sociálně-právní oddělení, dětské programy, volnočasové aktivity, aj.).

Místo výkonu práce: Hl. m. Praha

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.) v oboru sociální práce nebo oborů humanitního zaměření;
  • praxe s interkulturní prací a cílovou skupinou migranti;
  • časová flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce;
  • zkušenosti s vedením týmu;
  • interkulturní citlivost, zájem o témata migrace a integrace;
  • znalost českého a jednoho cizího jazyka na velmi dobré úrovni (preferujeme arabský, ruský, vietnamský nebo anglický jazyk; další cizí jazyk výhodou);
  • zkušenost s ESF projekty výhodou;
  • zkušenost práce v neziskovém sektoru či vlastní migrační zkušenost výhodou.

Nabízíme:

  • smysluplnou práci a možnost profesního růstu
  • prostor k seberealizaci v kontextu poslání organizace
  • supervize, teambuilding, zaškolení
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností jejího prodloužení
  • 25 dní dovolené, sick days

Zahájení výkonu práce a výše úvazku: od 1. 9. 2017 na 0,50 úvazku

V případě zájmu zašlete životopis a stručný motivační dopis nejpozději do 15. 08. 2017 na e-mail: obratilova@inbaze.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.