InBáze, z.s.

24. 3. VENEZUELSKÉ DOMINO

20. března 2018 | Aktuality

Umíte hrát domino nebo byste se to chtěl/a naučit? Chcete se více dozvědět o Venezuele a seznámit se s novými lidmi? Přijďte již tuto sobotu 24. března od 15.00 hodin do InBáze a můžete si vše splnit.

Celý článek

květen – červen KURZ OSOBNÍ START-UP

20. března 2018 | Aktuality

V květnu otevíráme již druhé kolo kurzu Osobní start-up, který je zaměřen na osobní i profesní rozvoj. Pomůžeme vám nastartovat nebo rozjet vaše projekty, ať už se jedná o cestu kolem světa, uspořádání festivalu nebo rozjezd podnikání! 

Celý článek

29. 3. SPOLEČNÁ OSLAVA VELIKONOC

19. března 2018 | Aktuality

Přijďte s námi do InBáze společně oslavit Velikonoce! Seznámíte se s českými tradicemi, namalujete si voskem velikonoční vajíčko, naučíte se plést pomlázku. Pěkný program pro děti zajištěn. Těšíme se na setkání s Vámi!

Celý článek

KOMUNITNÍ ÚTERKY

18. března 2018 | Aktuality

Každé úterý probíhá v InBázi komunitní stolování, kdy si můžete dát dobrý oběd a zároveň posedět a popovídat s ostatními. Dvakrát do měsíce navazuje na stolování stříhání pro veřejnost.

Celý článek

ANTISTRESOVÝ KLUB / BŘEZNOVÉ TÉMA: NEUROGRAFIKA

18. března 2018 | Aktuality

Potřebujete si dopřát chvilku pauzu a mít čas jen sami pro sebe? Můžete přijít jakékoliv pondělí. Budeme vymalovávat antistresové omalovánky a zkoušet spoustu jiných zajímavých výtvarných technik. Přidejte se k nám! V březnu se aktuálně věnujeme neurografice.

Celý článek

CVIČENÍ ČCHI-KUNG

26. února 2018 | Aktuality

Každé úterý probíhá v InBázi cvičení Čchi-kung. Co můžete očekávat? Cvičení pro zvýšení Vaší energie, cvičení, které prodlužuje mládí, život a vitalitu. Máte se na co těšit!

Celý článek