InBáze, z.s.

HLEDÁME nového kolegu/novou kolegyni

10. července 2018 | Aktuality

Zavedená nestátní nezisková organizace InBáze zabývající se integrací migrantů do české společnosti hledá kolegu/kolegyni se zájmem o tématiku integrace na pozici:                        

Koordinátor a lektor multikulturních výukových programů pro školy – „Bedýnky příběhů“

Celý článek

PROGRAM NA LÉTO

26. června 2018 | Aktuality

Těšíme se na setkání na některé z našich letních akcí! V letních měsících probíhají všechny pravidelné aktivity (viz program pravidelných akcí, např. komunitní stolování, kurz břišního tance, jóga, čchi-kung, antistresový klub …).

Celý článek

CVIČENÍ ČCHI-KUNG

21. června 2018 | Aktuality

Každé úterý probíhá v InBázi cvičení Čchi-kung. Co můžete očekávat? Cvičení pro zvýšení Vaší energie, cvičení, které prodlužuje mládí, život a vitalitu. Máte se na co těšit!

Celý článek

GDPR ANEB VAŠE DATA V BEZPEČÍ

20. června 2018 | Aktuality

Od 25. května 2018 začala v České republice platit nové nařízení EU o ochraně osobních údajů, proto jsme i my upravili správu údajů, abychom splňovali nové podmínky nařízení a vy jste mohli plně využít všech Vašich práv.

Celý článek

KOMUNITNÍ ÚTERKY

20. června 2018 | Aktuality

Každé úterý probíhá v InBázi komunitní stolování, kdy si můžete dát dobrý oběd a zároveň posedět a popovídat s ostatními. Dvakrát v měsíci zároveň probíhá stříhání pro veřejnost, v červnu to bude 12. a 26. června.

Celý článek

ANTISTRESOVÝ KLUB

20. června 2018 | Aktuality

Potřebujete si dopřát chvilku pauzu a mít čas jen sami pro sebe? Můžete přijít jakékoliv pondělí. Budeme vymalovávat antistresové omalovánky a zkoušet spoustu jiných zajímavých výtvarných technik. Přidejte se k nám! 

Celý článek

30. 6. VÝLET NA KARLŠTEJN

18. června 2018 | Aktuality

Chcete navštívit nejhezčí vyhlídku na Karlštejn, poznat pozoruhodné části hradu a projít se po okolních lesích a loukách? Vydejte se s námi na výlet a objevte překrásná místa, která většině ostatních turistů zůstanou utajena. Pojeďte s námi o víkendu do přírody!

Celý článek

30. 6. VENEZUELSKÉ DOMINO

18. června 2018 | Aktuality

Umíte hrát domino nebo byste se to chtěl/a naučit? Chcete se více dozvědět o Venezuele a seznámit se s novými lidmi? Přijďte poslední červnovou sobotu do InBáze a můžete si vše splnit.

Celý článek